Pre-info

Match main data

match nameALPHA Winter 2018
clubALPHA
regionEstonia
weapon typeHANDGUN
levelLevel 2
stages6
minimum shots100
registration begins00.00.0000
reg. deadline01.02.2018
reg. limit98
reg. fee (EUR)35
club official nameLASKESPORDIKLUBI ALPHA MTÜ
organizer e-mailalphashootingclub@gmail.com
statuspending

Money order attributes

Bank name: Swedbank
bank account no: EE362200221041915043
IBAN: EE362200221041915043
SWIFT: HABAEE2X

Match description

ALPHA WINTER 2018

Lugupeetud PIRNI 5 Tiiru kasutajad, alates 01.11.2016 on meie tiiru kõrval parkimine tasuline.

Parkimiskellaga on parkimine esimesed 90 minut tasuta.

Rohkem infot saate tiiru külastamise ajal!!!


ALPHA WINTER 2018

more info - www.alphashoot.ee

Place: ALPHA Shooting Range, PIRNI 5, Tallinn

Main match max. competitors - 98

REGISTRATION FEE - 35 EUR, After 31.01.2018 - 40 EUR

SENIOR/SUPER SENIOR CATEGORY FEE - 35 EUR, After 31.01.2018 - 40 EUR

LADY CATEGORY FEE - 25 EUR, After 31.01.2018 - 40 EUR

JUNIOR CATEGORY FEE - 20 EUR, After 31.01.2018 - 40 EUR

ALPHA CLUB MEMBERS - 25 EUR, After 31.01.2018 - 40 EUR

ALPHA CLUB LADIES & Juniors - 10 EUR, After 31.01.2018 - 40 EUR

TEAM REGISRATION FEE - 25 EUR

Match divisions

 
DivisionOLJSSS
Production496-71 
Standard14--52 
Open5--21 
Revolver0---- 
Classic103-21 

Match dates

MAIN MATCH02.02.2018
MAIN MATCH03.02.2018
MAIN MATCH04.02.2018

Match officials

Match Director
Dmitri Eemann
Range Master
Ašot Hatšatrjan
Stats Director
Janek Šein
Range Officer
Sofia Hatšatrjan
Aleksei Tarakanov
 
  04.02
Vadim Tervo

Match files

Other
invitation_alpha_winter_2018.pdf (1478 KB)   

[header_match_squads]

squad name [squaded_and_max] [start_datetime] squad info
Squad 11 / 702.02.201815:00 RO ONLY!
Squad 28 / 802.02.201817:00
Squad 37 / 702.02.201819:00
Squad 46 / 703.02.201809:00
Squad 57 / 703.02.201811:00
Squad 67 / 703.02.201813:00
Squad 77 / 703.02.201815:00
Squad 81 / 703.02.201817:00
Squad 93 / 703.02.201819:00
Squad 103 / 704.02.201809:00
Squad 117 / 704.02.201811:00
Squad 127 / 704.02.201813:00
Squad 137 / 704.02.201815:00
Squad 147 / 704.02.201817:00

[header_match_teams]

[match_team_name] competitors count division
Alpha SRB4Production

Registered competitors

firstname lastname squad region gender division power factor match type category payment
YuryAlekseev2MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
OlegAndrianov6MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriBrodski11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
KonstantinChelpanov13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
VladimirFeldman3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MartinGasman2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlekseiGolikov3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriGretšušnikov14MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
SergeiIvanõtsev7MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
ArtjomJevdokimov8MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
VilikJoa6MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
AllarKäärid4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
StanislavKaleis13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
ToomasKändra6MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
SergeiKnjazev14MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AndreiKolmogortsev7MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MihhailKoltsov3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
SergeiKornilov3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
OlgaKoroljov13FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
MarkoKull11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JuliaKurg12FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
MarekKurg3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
KaidoKuus11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
KrislinKuuseoks2FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
KertKuuskla3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
TommiLaitinen12MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JuriLebedev2MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
SergeiLebedev2MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
NikolaiMaloletni6MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
NeleMarmor5FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
ViktorMiina5MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
SergeiMovko2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JuriMulenko5MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JaanusMüller9MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
KristiMüller9FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
SergeiNikitin5MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
NeemeOrg14MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AndresPaabos9MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DenissPoljatšihhin14MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
RaitRutnik3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JanekŠein1MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
IgorSeredenko2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
SilvaSosaar4FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
ViljarStroom6MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
UkuTammaru2MaleProductionMinorMAIN MATCHSuperseniorNO
TanelUustalu4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlekseiVoronkov11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AleksandrZahharov6MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
RuslanZeltser10MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MarkoAlatalo12MaleStandardMajorMAIN MATCHNO
AndresBoklan13MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
KalevHiie5MaleStandardMinorMAIN MATCHSeniorNO
JariInto7MaleStandardMinorMAIN MATCHSeniorNO
AavoJõever11MaleStandardMinorMAIN MATCHSuperseniorNO
EduardKošljakov13MaleStandardMinorMAIN MATCHYES
MarekKullas6MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
AlexanderLabasov4MaleStandardMinorMAIN MATCHSuperseniorNO
MaksimLitvinov11MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
MikaMarjamäki12MaleStandardMajorMAIN MATCHNO
NikolayShalunov4MaleStandardMinorMAIN MATCHSeniorNO
NiiloTiili12MaleStandardMajorMAIN MATCHSeniorNO
DmitriVaštšenko10MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
AndreiVorontsov13MaleStandardMinorMAIN MATCHSeniorNO
SergeiBobkin12MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
TommiKoponen7MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
MattiPeippo7MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorNO
NikolaiTrofimov5MaleOpenMajorMAIN MATCHSuperseniorNO
MihhailVõrostkov5MaleOpenMinorMAIN MATCHSeniorNO
DanutaBreideks14FemaleClassicMinorMAIN MATCHLadyNO
JariGerasimoff 7MaleClassicMinorMAIN MATCHSeniorNO
DinaGontšarova13FemaleClassicMinorMAIN MATCHLadyNO
KenKanarik14MaleClassicMinorMAIN MATCHNO
EgleKivik-Org10FemaleClassicMinorMAIN MATCHLadyNO
KimmoMalmborg7MaleClassicMinorMAIN MATCHSuperseniorNO
SamiPantzar12MaleClassicMinorMAIN MATCHNO
YuryPetrov14MaleClassicMajorMAIN MATCHNO
AareSosaar4MaleClassicMajorMAIN MATCHSeniorNO
ValdekoUuk11MaleClassicMinorMAIN MATCHNO
Total: 78