Matchinfo

Match main data

match nameALPHA LAST SHOT 2017
clubALPHA
regionEstonia
weapon typeHANDGUN
levelLevel 2
stages6
minimum shots100
registration begins00.00.0000
reg. deadline22.12.2017
reg. limit112
reg. fee (EUR)35
club official nameLASKESPORDIKLUBI ALPHA MTÜ
organizer e-mailalphashootingclub@gmail.com
statusended

Money order attributes

Bank name: Swedbank
bank account no: EE362200221041915043
IBAN: EE362200221041915043
SWIFT: HABAEE2X

Match description

ALPHA LAST SHOT 2017

Lugupeetud PIRNI 5 Tiiru kasutajad, alates 01.11.2016 on meie tiiru kõrval parkimine tasuline.

Parkimiskellaga on parkimine esimesed 90 minut tasuta.

Rohkem infot saate tiiru külastamise ajal!!!


ALPHA LAST SHOT 2017

more info - www.alphashoot.ee

Place: ALPHA Shooting Range, PIRNI 5, Tallinn

Main match max. competitors - 98

REGISTRATION FEE - 35 EUR, After 20.12.2017 - 40 EUR

SENIOR/SUPER SENIOR CATEGORY FEE - 35 EUR, After 20.12.2017 - 40 EUR

LADY CATEGORY FEE - 25 EUR, After 20.12.2017 - 40 EUR

JUNIOR CATEGORY FEE - 20 EUR, After 20.12.2017 - 40 EUR

ALPHA CLUB MEMBERS - 25 EUR, After 20.12.2017 - 40 EUR

ALPHA CLUB LADIES & Juniors - 10 EUR, After 20.12.2017 - 40 EUR

TEAM REGISRATION FEE - 0 EUR

Match divisions

 
DivisionOLJSSS
Production749-81 
Standard193121 
Open152-61 
Revolver0---- 
Classic61-1- 

Match dates

MAIN MATCH25.12.2017
MAIN MATCH26.12.2017
MAIN MATCH27.12.2017
MAIN MATCH28.12.2017

Match officials

Match Director
Dmitri Eemann
Range Master
Ašot Hatšatrjan
Stats Director
Janek Šein
Chief Range Officer
Roman Jemets
Artjom Jevdokimov
Roland Meritee
Deniss Zarubin
Range Officer
Artjom Bitjakov
Sergei Bobkin
Konstantin Chelpanov
Sofia Hatšatrjan
Kert Kuuskla
Viktor Titov
Vadim Tsvetikov
Staff
Vladislav Davarašvili
Dmitri Dragunov
Leonti Fjodorov
Teele Jurtom-Lukašin
Juri Lebedev
Aleksei Lukašin
Andrei Pleskatšjov
Aleksei Tarakanov
Juri Tretjakov

Match files

Stage description
ALS_2017_Stages.pdf (2099 KB)   
Match results
20171228_ALS_overall.pdf (187 KB)   
20171228_ALS_overall.pdf (187 KB)   
20171228_ALS_stages.pdf (295 KB)   
20171228_ALS_team.pdf (162 KB)   
Other
invitation_alpha_lastshot_2017.pdf (1479 KB)   

[header_match_squads]

squad name [squaded_and_max] [start_datetime] squad info
Squad 17 / 725.12.201710:00
Squad 27 / 725.12.201712:00
Squad 37 / 725.12.201714:00
Squad 47 / 725.12.201716:00
Squad 57 / 726.12.201710:00
Squad 67 / 726.12.201712:00
Squad 77 / 726.12.201714:00
Squad 87 / 726.12.201716:00
Squad 97 / 727.12.201713:00
Squad 107 / 727.12.201715:00
Squad 117 / 727.12.201717:00
Squad 127 / 727.12.201719:00
Squad 137 / 728.12.201713:00
Squad 147 / 728.12.201715:00
Squad 157 / 728.12.201717:00
Squad 167 / 728.12.201719:00

[header_match_teams]

[match_team_name] competitors count division
Alpha SRB3Production
Lazy Dog Corp4Production

Registered competitors

firstname lastname squad region gender division power factor match type category payment
PavelAbin12MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriAganitš1MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
YuryAlekseev16MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorYES
AndreiAntonov13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
PriitAvarmaa13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
NikolaiBelstein2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
EsaBlom9MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
ArsenBrailovski2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DanutaBreideks4FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
DmitriBrodski2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
GennadiBuratševski8MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
KonstantinChelpanov13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
VladislavDavarašvili4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriDragunov12MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MariaEhrlich2FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
AlexanderFadeev10MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
VladimirFeldman11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
LeontiFjodorov9MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriGerassimov4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
Valentin- AntouanGordeev9MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
Kristo LuciferHaavel5MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
SergeiIvanõtsev5MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MeelisJakobson15MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MihhailJakovlev13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
ArtjomJevdokimov1MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
VilikJoa2MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
TeeleJurtom-Lukašin6FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
MaksimKabanov16MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
Kalmer Kaljuvee6MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriKarpov3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AinKask11MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
AleksandrKasper14MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JuriKidjajev11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
ViktorKikerist2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
SofiaKirsimaa8FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
EduardKleštšin8MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MihhailKoltsov16MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
VladislavKorzanov1MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AimurKruuse15MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MarkoKull6MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JuliaKurg14FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
MarekKurg8MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
GertKuus7MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
KrislinKuuseoks12FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
KertKuuskla11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JuriLebedev16MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
SergeiLebedev16MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
EinarLillo5MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
ToomasLoik12MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlekseiLukašin6MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
LauriMadjak6MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
PeeterMerimaa1MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AleksanderMihhailov-Erlich2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AndreiMihhejenkov10MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JuriMulenko3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MihhailMurnikov15MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
IvarNaarits7MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
SergeiNikitin5MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AndresPaabos12MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
IgorPimenov13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AndreiProkofjev1MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
JannoRatas6MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
EduardReponen3MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
JaakRoht1MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
RaitRutnik3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JanekŠein4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlekseiTarakanovMaleProductionMinorMAIN MATCHNO
Britt-MarenaTiikmaa8FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
ViktorTitovMaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JuriTretjakov4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
ArneValge10MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AnastassiaVerbat4FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
AnnaVerro8FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
KalleVihtre6MaleProductionMinorMAIN MATCHSuperseniorNO
LauriAnde14MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
DmitriAronov12MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
MartinBahovski11MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
ArturFashutdinov3MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
AavoJõever10MaleStandardMinorMAIN MATCHSuperseniorNO
HeigoKendla3MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
Karl JoonasKendla3MaleStandardMinorMAIN MATCHJuniorNO
UrmasKiisk9MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
OlegKikkas1MaleStandardMinorMAIN MATCHSeniorNO
EgleKivik-Org10FemaleStandardMinorMAIN MATCHLadyNO
KariKivistö10MaleStandardMajorMAIN MATCHSeniorNO
SergeiKornilov12MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
EduardKošljakov10MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
HandoLaansoo13MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
MaksimLitvinov5MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
MargelNagel13FemaleStandardMinorMAIN MATCHLadyNO
DenissPoljatšihhin4MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
KaidoVilokas15MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
Jette-MariVlassov7FemaleStandardMinorMAIN MATCHLadyNO
SergeiBobkin11MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
ArturKalme5MaleOpenMinorMAIN MATCHNO
JurisKuskis9MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorNO
VladimirNaumov14MaleOpenMinorMAIN MATCHNO
SaaraNyman7FemaleOpenMajorMAIN MATCHLadyNO
MattiPeippo9MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorNO
ValentinSchults15MaleOpenMinorMAIN MATCHSeniorNO
ArkadiShishlov9MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
SigridSinnep7FemaleOpenMinorMAIN MATCHLadyNO
JevgeniTeever15MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorNO
NikolaiTrofimov16MaleOpenMajorMAIN MATCHSuperseniorNO
HannuUronen7MaleOpenMinorMAIN MATCHNO
MihhailVõrostkov15MaleOpenMinorMAIN MATCHSeniorNO
AndreiZibarov5MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
AndreyZubenko11MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorNO
DinaGontšarova14FemaleClassicMinorMAIN MATCHLadyNO
KenKanarik16MaleClassicMinorMAIN MATCHNO
RaulÕismaa14MaleClassicMajorMAIN MATCHNO
YuryPetrov14MaleClassicMajorMAIN MATCHNO
AareSosaar8MaleClassicMajorMAIN MATCHSeniorNO
ValdekoUuk7MaleClassicMinorMAIN MATCHNO
Total: 114