Matchinfo

Match main data

match nameALPHA CHRISTMAS 2017
clubALPHA
regionEstonia
weapon typeHANDGUN
levelLevel 2
stages6
minimum shots100
registration begins00.00.0000
reg. deadline07.12.2017
reg. limit105
reg. fee (EUR)35
club official nameLASKESPORDIKLUBI ALPHA MTÜ
organizer e-mailalphashootingclub@gmail.com
statusended

Money order attributes

Bank name: Swedbank
bank account no: EE362200221041915043
IBAN: EE362200221041915043
SWIFT: HABAEE2X

Match description

ALPHA CHRISTMAS PRACTICAL 2017

Lugupeetud PIRNI 5 Tiiru kasutajad, alates 01.11.2016 on meie tiiru kõrval parkimine tasuline.

Parkimiskellaga on parkimine esimesed 90 minut tasuta.

Rohkem infot saate tiiru külastamise ajal!!!


ALPHA CHRISTMAS PRACTICAL 2017

more info - www.alphashoot.ee

Place: ALPHA Shooting Range, PIRNI 5, Tallinn

Main match max. competitors - 98

REGISTRATION FEE - 35 EUR, After 07.12.2017 - 40 EUR

SENIOR/SUPER SENIOR CATEGORY FEE - 35 EUR, After 07.12.2017 - 40 EUR

LADY CATEGORY FEE - 25 EUR, After 07.12.2017 - 40 EUR

JUNIOR CATEGORY FEE - 20 EUR, After 07.12.2017 - 40 EUR

ALPHA CLUB MEMBERS - 25 EUR, After 07.12.2017 - 40 EUR

ALPHA CLUB LADIES & Juniors - 10 EUR, After 07.12.2017 - 40 EUR

TEAM REGISRATION FEE - 0 EUR

Match divisions

 
DivisionOLJSSS
Production516-21 
Standard242-23 
Open142-41 
Revolver3--1- 
Classic102-31 

Match dates

PRE MATCH08.12.2017
MAIN MATCH08.12.2017
MAIN MATCH09.12.2017
MAIN MATCH10.12.2017

Match officials

Match Director
Dmitri Eemann
Range Master
Ašot Hatšatrjan
Stats Director
Janek Šein
Chief Range Officer
Oleg Sirotkin
 
  08.12
Vadim Tsvetikov
 
  09.12
Deniss Zarubin
 
  10.12
Range Officer
Sergei Bobkin
 
  09.12
Konstantin Chelpanov
 
  10.12
Artur Jõgi
 
  09,10.12
Sergei Karotam
 
  09,10.12
Mihhail Koltsov
 
  08-09.12
Roland Meritee
 
  09.12
Andrei Semenjutin
 
  09.12
Staff
Teele Jurtom-Lukašin
 
  08.12
Julia Kurg
 
  09.12
Juri Lebedev
 
  08.12
Aleksei Lukašin
 
  08.12
Juri Tretjakov
 
  10.12

Match files

Stage description
ACR_2017_Stages.pdf (770 KB)   
Match results
ac17-verification-1012.pdf (307 KB)   
ac17-overall.pdf (184 KB)   
ac17-stages.pdf (276 KB)   
ac17-teams.pdf (161 KB)   
Other
invitation_alpha_christmas_2017.pdf (1480 KB)   

[header_match_squads]

squad name [squaded_and_max] [start_datetime] squad info
Squad 17 / 708.12.2017RO PREMATCH 15:00
Squad 26 / 708.12.201717:00
Squad 37 / 708.12.201719:00
Squad 47 / 709.12.201709:00
Squad 56 / 709.12.201711:00
Squad 67 / 709.12.201713:00
Squad 77 / 709.12.201715:00
Squad 86 / 709.12.201717:00
Squad 97 / 709.12.201719:00
Squad 107 / 710.12.201709:00
Squad 117 / 710.12.201711:00
Squad 127 / 710.12.201713:00
Squad 137 / 710.12.201715:00
Squad 147 / 710.12.201717:00
Squad 157 / 710.12.201719:00

[header_match_teams]

[match_team_name] competitors count division
Lazy Dog Corp4Production

Registered competitors

firstname lastname squad region gender division power factor match type category payment
PriitAarma11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AleksandrAntonov10MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
IvarAus13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AntonBaranov13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriBrodski11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlekseiBumagin3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
BorissBurkov13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
KonstantinChelpanov13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DenisFedorov5MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
VladimirFeldman15MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriGerassimov8MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlekseiGolikov3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
Valentin- AntouanGordeev13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MihhailJakovlev2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
ÜlleJoala4FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
ArturJõgi10MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
TeeleJurtom-Lukašin1FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
Kalmer Kaljuvee11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
ViktorKikerist2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
SofiaKirsimaa14FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyYES
StanislavKodatski9MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MihhailKoltsov1MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
KimmoKorpijaakko6MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
AndresKroonmaa15MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JuliaKurg5FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
KrislinKuuseoks4FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
KertKuuskla3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
RainLepikmäe14MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriLitau6MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlekseiLukašin1MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
SergeiMarkozov4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
PeeterMerimaa10MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
SergeiMovko15MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AnastasiaMustonen5FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
KonstantinNebolsin5MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
IlvarOja11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
NeemeOrg9MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DenissPoljatšihhin3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
RuslanPozdejev15MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
RaitRutnik9MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JanekŠein1MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
EdgarSibul9MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlekseiTarakanov15MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JuriTretjakov10MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
KirillTšubarev4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
VadimTsvetikov1MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
UwerUsai12MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
KalleVihtre11MaleProductionMinorMAIN MATCHSuperseniorNO
RichardViies2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JannoVisberg3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
HarriWulff6MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
LauriAnde14MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
RomanJemets12MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
AavoJõever10MaleStandardMinorMAIN MATCHSuperseniorNO
MaxKäär7MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
DenisKatjuk8MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
EgleKivik-Org1FemaleStandardMinorMAIN MATCHLadyNO
MarekKõiv3MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
AllanKool12MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
SergeiKornilov13MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
AndreiMelamed7MaleStandardMajorMAIN MATCHNO
SamiMiettinen7MaleStandardMajorMAIN MATCHNO
TeroOjaranta4MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
SakuPekkala7MaleStandardMajorMAIN MATCHNO
RichardRaid2MaleStandardMajorMAIN MATCHNO
RolandRebane9MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
HelmutReiss15MaleStandardMajorMAIN MATCHSuperseniorNO
AleksandrŠavrin1MaleStandardMajorMAIN MATCHNO
OlegSirotkin2MaleStandardMajorMAIN MATCHSeniorNO
UkuTammaru4MaleStandardMinorMAIN MATCHSuperseniorNO
JüriTeras14MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
ArvoTurman11MaleStandardMinorMAIN MATCHSeniorNO
KaidoVilokas10MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
Jette-MariVlassov8FemaleStandardMinorMAIN MATCHLadyNO
DenissZarubin15MaleStandardMajorMAIN MATCHNO
JelenaBelõševa12FemaleOpenMajorMAIN MATCHLadyNO
SergeiBobkin12MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
TommiKoponen6MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
JurisKuskis12MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorNO
SaaraNyman8FemaleOpenMajorMAIN MATCHLadyNO
ArkadiShishlov12MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
TeemuToppila7MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
NikolaiTrofimov10MaleOpenMajorMAIN MATCHSuperseniorNO
HenriTurunen7MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
KaiTurunen7MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorNO
HannuUronen8MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
ArneValge2MaleOpenMinorMAIN MATCHNO
MihhailVõrostkov14MaleOpenMinorMAIN MATCHSeniorNO
AndreyZubenko8MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorNO
KaljuJunus9MaleRevolverMajorMAIN MATCHSeniorNO
TeemuKankaanpää4MaleRevolverMinorMAIN MATCHNO
AlexeyPatritšnõi9MaleRevolverMajorMAIN MATCHNO
DanutaBreideks3FemaleClassicMinorMAIN MATCHLadyNO
Jari Gerasimoff 6MaleClassicMinorMAIN MATCHSeniorNO
DinaGontšarova14FemaleClassicMinorMAIN MATCHLadyNO
JariInto6MaleClassicMajorMAIN MATCHSeniorNO
KenKanarik13MaleClassicMinorMAIN MATCHNO
Kimmo Malmborg6MaleClassicMinorMAIN MATCHSuperseniorNO
RaulÕismaa14MaleClassicMajorMAIN MATCHNO
SamiPantzar5MaleClassicMinorMAIN MATCHNO
AareSosaar11MaleClassicMajorMAIN MATCHSeniorNO
ValdekoUuk5MaleClassicMinorMAIN MATCHNO
Total: 102