Matchinfo

Match main data

match nameALPHA MINI OPEN 2017
clubALPHA
regionEstonia
weapon typeHANDGUN
levelLevel 2
stages6
minimum shots100
registration begins00.00.0000
reg. deadline16.11.2017
reg. limit98
reg. fee (EUR)35
club official nameLASKESPORDIKLUBI ALPHA MTÜ
organizer e-mailalphashootingclub@gmail.com
statusended

Money order attributes

Bank name: Swedbank
bank account no: EE362200221041915043
IBAN: EE362200221041915043
SWIFT: HABAEE2X

Match description

ALPHA MINI OPEN 2017

Lugupeetud PIRNI 5 Tiiru kasutajad, alates 01.11.2016 on meie tiiru kõrval parkimine tasuline.

Parkimiskellaga on parkimine esimesed 90 minut tasuta.

Rohkem infot saate tiiru külastamise ajal!!!


ALPHA MINI OPEN 2017

more info - www.alphashoot.ee

Place: ALPHA Shooting Range, PIRNI 5, Tallinn

Main match max. competitors - 98

REGISTRATION FEE - 35 EUR, After 16.11.2017 - 40 EUR

SENIOR/SUPER SENIOR CATEGORY FEE - 35 EUR, After 16.11.2017 - 40 EUR

LADY CATEGORY FEE - 25 EUR, After 16.11.2017 - 40 EUR

JUNIOR CATEGORY FEE - 20 EUR, After 16.11.2017 - 40 EUR

ALPHA CLUB MEMBERS - 25 EUR, After 16.11.2017 - 40 EUR

ALPHA CLUB LADIES & Juniors - 10 EUR, After 16.11.2017 - 40 EUR

TEAM REGISRATION FEE - 0 EUR

Match divisions

 
DivisionOLJSSS
Production538-8- 
Standard192-31 
Open122-31 
Revolver1---- 
Classic71-3- 

Match dates

PRE MATCH17.11.2017
MAIN MATCH17.11.2017
MAIN MATCH18.11.2017
MAIN MATCH19.11.2017

Match officials

Match Director
Dmitri Eemann
Range Master
Ašot Hatšatrjan
Stats Director
Janek Šein
Range Officer
Artjom Bitjakov
Konstantin Chelpanov
 
  19.11
Sofia Hatšatrjan
Mihhail Koltsov
 
  17,19.11
Roland Meritee
 
  19.11
Oleg Sirotkin
 
  17.11
Deniss Zarubin
 
  18,19.11 1/2
Staff
Teele Jurtom-Lukašin
 
  19.11
Juri Lebedev
Aleksei Lukašin
 
  19.11
Juri Tretjakov
 
  18.11

Match files

Stage description
AMO_2017_Stages.pdf (1818 KB)   
Match results
results-mo-category.pdf (183 KB)   
results-mo-overall.pdf (183 KB)   
results-mo-stages.pdf (281 KB)   
Other
invitation_alpha_miniopen_2017.pdf (1479 KB)   

[header_match_squads]

squad name [squaded_and_max] [start_datetime] squad info
Squad 13 / 717.11.2017RO PREMATCH 15:00
Squad 27 / 717.11.201717:00
Squad 37 / 717.11.201719:00
Squad 47 / 718.11.201709:00
Squad 57 / 718.11.201711:00
Squad 67 / 718.11.201713:00
Squad 77 / 718.11.201715:00
Squad 87 / 718.11.201717:00
Squad 95 / 718.11.201719:00
Squad 107 / 719.11.201709:00
Squad 117 / 719.11.201711:00
Squad 127 / 719.11.201713:00
Squad 137 / 719.11.201715:00
Squad 147 / 719.11.201717:00

[header_match_teams]

Data not found!

Registered competitors

firstname lastname squad region gender division power factor match type category payment
AleksandrAntonov4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MartArrak3MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
AnuAsu14FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
AntonBaranov7MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
NikolaiBelstein9MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriBrodski7MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlekseiBumagin8MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
BorissBurkov8MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
KonstantinChelpanov13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlexanderFadeev12MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
EduardFedotov4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
VladimirFeldman2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AndreiFišer5MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MartinGasman14MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlekseiGolikov3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DenissGornev4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriGretšušnikov14MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
TeeleJurtom-Lukašin10FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
PolinaKalinina5FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
ViktorKikerist9MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MariaKikkas3FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
SofiaKirsimaa7FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
AndreiKolmogortsev12MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MihhailKoltsov1MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlekseiKorotkov12MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriKorotkov12MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MarkoKull6MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JuliaKurg13FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
GertKuus11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MaksimLitvinov11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlekseiLukašin10MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
NikolaiMaloletni6MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
PeeterMerimaa10MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AleksanderMihhailov-Erlich13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MihhailMurnikov10MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlexeyNesterovich5MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
NeemeOrg2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DenissPodjakov5MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DenissPoljatšihhin14MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AndreiProkofjev7MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
BrunoRebane4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
KätlinRei14FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
RaitRutnik3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JulaiŠafigullin5MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
JanekŠein1MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
IgorSulemenkov10MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
KadiTähemaa11FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
KirillTšubarev4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
VladimirVastsenko4MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
IgorVetšerenko10MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
RichardViies2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlekseiVoronkov11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AleksandrZahharov6MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
RomanIonikan13MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
RomanJemets7MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
AavoJõever4MaleStandardMinorMAIN MATCHSuperseniorNO
DenisKatjuk8MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
EgleKivik-Org9FemaleStandardMinorMAIN MATCHLadyNO
KariKivistö2MaleStandardMajorMAIN MATCHSeniorNO
SergeiKornilov3MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
EduardKošljakov13MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
HandoLaansoo5MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
IgorLazaridi9MaleStandardMajorMAIN MATCHSeniorNO
JuriLebedev14MaleStandardMinorMAIN MATCHSeniorNO
AndreiMelamed7MaleStandardMajorMAIN MATCHNO
MaksimNovi13MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
AkiPakka2MaleStandardMajorMAIN MATCHNO
UrmasPeterson8MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
RichardRaid3MaleStandardMajorMAIN MATCHNO
Jette-MariVlassov11FemaleStandardMinorMAIN MATCHLadyNO
DenissZarubin1MaleStandardMajorMAIN MATCHNO
VladimirZelikson2MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
JelenaBelõševa12FemaleOpenMajorMAIN MATCHLadyNO
SergeiBobkin7MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
ArturKalme11MaleOpenMinorMAIN MATCHNO
TommiKoponen6MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
JurisKuskis12MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorNO
SaaraNyman8FemaleOpenMajorMAIN MATCHLadyNO
MattiPeippo6MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorNO
EllarSeidelberg9MaleOpenMinorMAIN MATCHNO
ArkadiShishlov12MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
NikolaiTrofimov2MaleOpenMajorMAIN MATCHSuperseniorNO
HannuUronen8MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
MihhailVõrostkov10MaleOpenMinorMAIN MATCHSeniorNO
Nicholas Raymond AdrienMarsh13MaleRevolverMajorMAIN MATCHNO
DanutaBreideks14FemaleClassicMinorMAIN MATCHLadyNO
Jari Gerasimoff 6MaleClassicMinorMAIN MATCHSeniorNO
JariInto6MaleClassicMajorMAIN MATCHSeniorNO
DagnisMaiberg8MaleClassicMinorMAIN MATCHNO
RaulÕismaa3MaleClassicMajorMAIN MATCHNO
AareSosaar11MaleClassicMajorMAIN MATCHSeniorNO
ValdekoUuk5MaleClassicMinorMAIN MATCHNO
Total: 92