Matchinfo

Match main data

match nameALPHA CHALLENGE 2017
clubALPHA
regionEstonia
weapon typeHANDGUN
levelLevel 2
stages6
minimum shots100
registration begins00.00.0000
reg. deadline19.10.2017
reg. limit98
reg. fee (EUR)35
club official nameLASKESPORDIKLUBI ALPHA MTÜ
organizer e-mailalphashootingclub@gmail.com
statusended

Money order attributes

Bank name: Swedbank
bank account no: EE362200221041915043
IBAN: EE362200221041915043
SWIFT: HABAEE2X

Match description

ALPHA CHALLENGE 2017



Lugupeetud PIRNI 5 Tiiru kasutajad, alates 01.11.2016 on meie tiiru kõrval parkimine tasuline.

Parkimiskellaga on parkimine esimesed 90 minut tasuta.

Rohkem infot saate tiiru külastamise ajal!!!



ALPHA CHALLENGE 2017

more info - www.alphashoot.ee

Place: ALPHA SHooting Range, PIRNI 5, Tallinn

Main match max. competitors - 98

REGISTRATION FEE - 35 EUR, After 18.10.2017 - 40 EUR

SENIOR/SUPER SENIOR CATEGORY FEE - 35 EUR, After 18.10.2017 - 40 EUR

LADY CATEGORY FEE - 25 EUR, After 18.10.2017 - 40 EUR

JUNIOR CATEGORY FEE - 20 EUR, After 18.10.2017 - 40 EUR

ALPHA CLUB MEMBERS - 25 EUR, After 18.10.2017 - 40 EUR

ALPHA CLUB LADIES & Juniors - 10 EUR, After 18.10.2017 - 40 EUR

TEAM REGISRATION FEE - 0 EUR

Match divisions

 
DivisionOLJSSS
Production505-81 
Standard121-32 
Open142-51 
Revolver0---- 
Classic61-2- 

Match dates

PRE MATCH20.10.2017
MAIN MATCH20.10.2017
MAIN MATCH21.10.2017
MAIN MATCH22.10.2017

Match officials

Match Director
Dmitri Eemann
Range Master
Ašot Hatšatrjan
Stats Director
Janek Šein
 
  20-21.10
Chief Range Officer
Artjom Bitjakov
 
  20.10
Sergei Karotam
 
  21.10
Viktor Suzdaltsev
 
  22.10
Range Officer
Sofia Hatšatrjan
Maksim Jefimov
 
  21.10
Artjom Jevdokimov
 
  21.10
Aleksei Kemptner
 
  22.10
Sofia Kirsimaa
 
  20.10
Roland Meritee
 
  21.10
Andrei Semenjutin
 
  22.10
Viktor Titov
 
  21.10
Staff
Teele Jurtom-Lukašin
 
  22.10
Juri Lebedev
 
  20.10
Aleksei Lukašin
 
  22.10
Juri Tretjakov
 
  21.10
Andrei Udovenko
 
  20.10

Match files

Stage description
ACH_2017_Stages.pdf (1816 KB)   
Match results
ac2017_category.pdf (183 KB)   
ac2017_overall.pdf (183 KB)   
ac2017_stages.pdf (267 KB)   
Other
invitation_alpha_challenge_2017.pdf (1474 KB)   

[header_match_squads]

squad name [squaded_and_max] [start_datetime] squad info
Squad 13 / 720.10.2017RO PREMATCH 15:00
Squad 26 / 720.10.201717:00
Squad 37 / 720.10.201719:00
Squad 47 / 721.10.201709:00
Squad 57 / 721.10.201711:00
Squad 67 / 721.10.201713:00
Squad 76 / 721.10.201715:00
Squad 87 / 721.10.201717:00
Squad 91 / 721.10.201719:00
Squad 107 / 722.10.201709:00
Squad 115 / 722.10.201711:00
Squad 125 / 722.10.201713:00
Squad 137 / 722.10.201715:00
Squad 146 / 722.10.201717:00

[header_match_teams]

Data not found!

Registered competitors

firstname lastname squad region gender division power factor match type category payment
YuryAlekseev3MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorYES
AšotBairamjan4MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
AlekseiBljahhin4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriDragunov5MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
AlexanderFadeev2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
VladimirFeldman13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlexanderIvanov8MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
AndreyIvanov7MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MihhailJakovlev2MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
ArtjomJevdokimov7MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AnnaJõe5FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyYES
TeeleJurtom-Lukašin11FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
IgorKalinin7MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
PolinaKalinina5FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
DmitriKarpov14MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JuriKidjajev13MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
SofiaKirsimaa1FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyYES
AndreiKolmogortsev12MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MihhailKoltsov3MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
RomanKrentsel10MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
MarkoKull11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JuriLebedev3MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
SergeiLebedev3MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorYES
ArgoLeesmann5MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
IngeLeesmann5FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
EinarLillo11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MaksimLitvinov10MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
AlekseiLukašin11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
NikolaiMaloletni6MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorYES
InnokentiMenšikov6MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
PeeterMerimaa10MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
AleksanderMihhailov-Erlich13MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
SergeiMovko13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AndreiNesterenko7MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AllanNorden1MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
NeemeOrg13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MaksimPopko3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
VladimirPorkanen14MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
JaakRoht4MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
RaitRutnik7MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
JulaiŠafigullin4MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
AndreiSemenjutin10MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AleksandrSerenok5MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
IgorSulemenkov8MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
ToivoTamme2MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
AleksanderVendelin12MaleProductionMinorMAIN MATCHSuperseniorNO
AlekseiVoronkov12MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AleksandrZahharov6MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
RuslanZeltser13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AndreyZyatikov4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AndresBoklan3MaleStandardMinorMAIN MATCHYES
AavoJõever10MaleStandardMinorMAIN MATCHSuperseniorYES
AlekseiKemptner13MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
EgleKivik-Org12FemaleStandardMinorMAIN MATCHLadyNO
EduardKošljakov14MaleStandardMinorMAIN MATCHYES
AleksanderMaksimenko10MaleStandardMinorMAIN MATCHSeniorNO
AleksandrŠavrin1MaleStandardMajorMAIN MATCHNO
NikolayShalunov3MaleStandardMinorMAIN MATCHSeniorYES
AareSosaar11MaleStandardMinorMAIN MATCHSeniorNO
ViktorSuzdaltsev12MaleStandardMajorMAIN MATCHSuperseniorNO
AndreiUdovenko2MaleStandardMinorMAIN MATCHYES
JüriUdre7MaleStandardMinorMAIN MATCHYES
SergeiBobkin2MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
BorissGarusov14MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorYES
ArturKalme10MaleOpenMinorMAIN MATCHYES
TommiKoponen6MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
SaaraNymanFemaleOpenMajorMAIN MATCHLadyNO
MattiPeippo6MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorNO
KonstantinŠaganov8MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorNO
ArkadiShishlov6MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
SigridSinnep4FemaleOpenMinorMAIN MATCHLadyYES
NikolaiTrofimov5MaleOpenMajorMAIN MATCHSuperseniorNO
HannuUronen4MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
ArneValge2MaleOpenMinorMAIN MATCHNO
MihhailVõrostkov9MaleOpenMinorMAIN MATCHSeniorNO
AndreyZubenko8MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorNO
JariGerasimoff6MaleClassicMinorMAIN MATCHSeniorNO
DinaGontšarova8FemaleClassicMinorMAIN MATCHLadyNO
KenKanarik8MaleClassicMinorMAIN MATCHYES
RaulÕismaa14MaleClassicMajorMAIN MATCHYES
YuryPetrov8MaleClassicMajorMAIN MATCHNO
EduardReponen14MaleClassicMajorMAIN MATCHSeniorYES
Total: 82