Matchinfo

Match main data

match nameALPHA SÜGIS 2017
clubALPHA
regionEstonia
weapon typeHANDGUN
levelLevel 2
stages6
minimum shots120
registration begins00.00.0000
reg. deadline21.09.2017
reg. limit97
reg. fee (EUR)35
club official nameLASKESPORDIKLUBI ALPHA MTÜ
organizer e-mailalphashootingclub@gmail.com
statusended

Money order attributes

Bank name: Swedbank
bank account no: EE362200221041915043
IBAN: EE362200221041915043
SWIFT: HABAEE2X

Match description

ALPHA SYGIS 2017



Lugupeetud PIRNI 5 Tiiru kasutajad, alates 01.11.2016 on meie tiiru kõrval parkimine tasuline.

Parkimiskellaga on parkimine esimesed 90 minut tasuta.

Rohkem infot saate tiiru külastamise ajal!!!



ALPHA SYGIS 2017

more info - www.alphashoot.ee

Place: ALPHA SHooting Range, PIRNI 5, Tallinn

Main match max. competitors - 97

REGISTRATION FEE - 35 EUR, After 20.09.2017 - 40 EUR

SENIOR/SUPER SENIOR CATEGORY FEE - 35 EUR, After 20.09.2017 - 40 EUR

LADY CATEGORY FEE - 25 EUR, After 20.09.2017 - 40 EUR

JUNIOR CATEGORY FEE - 20 EUR, After 20.09.2017 - 40 EUR

ALPHA CLUB MEMBERS - 25 EUR, After 20.09.2017 - 40 EUR

ALPHA CLUB LADIES & Juniors - 10 EUR, After 20.09.2017 - 40 EUR

TEAM REGISRATION FEE - 0 EUR

Match divisions

 
DivisionOLJSSS
Production403-31 
Standard81--- 
Open9--42 
Revolver4--2- 
Classic41-1- 

Match dates

PRE MATCH22.09.2017
MAIN MATCH22.09.2017
MAIN MATCH23.09.2017
MAIN MATCH24.09.2017

Match officials

Match Director
Dmitri Eemann
Range Master
Ašot Hatšatrjan
Stats Director
Janek Šein
Range Officer
Artjom Bitjakov
 
  22,23.09
Konstantin Chelpanov
 
  24.09
Alexey Fedotov
 
  24.09
Sofia Hatšatrjan
 
  22,23.09
Maksim Jefimov
 
  23.09
Roman Jemets
 
  23.09
Artjom Jevdokimov
 
  22, 23.09 (till 18.00)
Aleksei Kemptner
 
  24.09
Roland Meritee
 
  24.09
Viktor Titov
 
  22,23.09
Staff
Teele Jurtom-Lukašin
 
  24.09
Juri Lebedev
 
  22.09
Aleksei Lukašin
 
  24.09
Juri Tretjakov
 
  23.09

Match files

Stage description
AlphaSugis_2017_Stages.pdf (1829 KB)   
Match results
alphasygis-17-bystages.pdf (259 KB)   
alphasygis-17-category.pdf (178 KB)   
alphasygis-17-overall.pdf (182 KB)   
alphasygis-17-team.pdf (162 KB)   
Other
Match Invitation.pdf (125 KB)   

[header_match_squads]

squad name [squaded_and_max] [start_datetime] squad info
Squad 10 / 022.09.2017RO PRE-MATCH 15.00
Squad 26 / 722.09.201717.00
Squad 34 / 722.09.201719.00
Squad 47 / 723.09.201709.00
Squad 56 / 723.09.201711.00
Squad 65 / 723.09.201713.00
Squad 77 / 723.09.201715.00
Squad 84 / 723.09.201717.00
Squad 90 / 023.09.201719.00
Squad 103 / 724.09.201709.00
Squad 117 / 724.09.201711.00
Squad 127 / 724.09.201713.00
Squad 137 / 724.09.201715.00
Squad 142 / 724.09.201717.00

[header_match_teams]

[match_team_name] competitors count division
Alpha SRB3Production

Registered competitors

firstname lastname squad region gender division power factor match type category payment
YuryAlekseev2MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorYES
AleksandrAntonov10MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
AšotBairamjan4MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
VitaliBoiko4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DanutaBreideks6FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyYES
KonstantinChelpanov13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriDragunov5MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
OlaviEerma2MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
AlexeyFedotov4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
VladimirFeldman5MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JevgeniGavriš10MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlekseiGedz8MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriGerassimov8MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
StanislavJersov11MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
ArtjomJevdokimov6MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
IgorKalinin6MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
PolinaKalinina5FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyYES
JuriKidjajev11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
ViktorKikerist2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
SofiaKirsimaa14FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyYES
AndreiKolmogortsev12MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
DmitriKozlov8MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
MarkoKull11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JuriLebedev3MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorYES
MaksimLitvinov7MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
PeeterMerimaa10MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
AleksanderMihhailov-Erlich12MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
JuriMulenko5MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
MihhailMurnikov11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
IvarNaarits13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
ValeriNovikov3MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
DenissPoljatšihhin3MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
MeelisPuura12MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
JaakRoht4MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
RaitRutnik2MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
IgorSeredenko3MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
ViljarStroom11MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
AleksanderVendelin8MaleProductionMinorMAIN MATCHSuperseniorNO
AlekseiVoronkov7MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
AndreyZyatikov4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
LauriAnde12MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
ArturFashutdinov11MaleStandardMinorMAIN MATCHYES
SofiaHatšatrjan5FemaleStandardMinorMAIN MATCHLadyNO
MaksimJefimov11MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
EduardKošljakov12MaleStandardMinorMAIN MATCHYES
RainLepikmäe13MaleStandardMinorMAIN MATCHYES
NikolaiPuškarjov4MaleStandardMinorMAIN MATCHYES
AleksandrŠavrin2MaleStandardMajorMAIN MATCHNO
SergeiBobkin5MaleOpenMajorMAIN MATCHYES
BorissGarusov12MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorNO
TommiKoponen7MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
VladimirMihhailov4MaleOpenMinorMAIN MATCHSuperseniorYES
MattiPeippo7MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorNO
ValentinSchults2MaleOpenMinorMAIN MATCHSeniorYES
NikolaiTrofimov14MaleOpenMajorMAIN MATCHSuperseniorNO
JurisTrosins7MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
MihhailVõrostkov7MaleOpenMinorMAIN MATCHSeniorYES
AšotHatšatrjan6MaleRevolverMajorMAIN MATCHNO
KaljuJunus13MaleRevolverMajorMAIN MATCHSeniorYES
PjotrMjakošin13MaleRevolverMinorMAIN MATCHSeniorNO
AlexeyPatritšnõi13MaleRevolverMajorMAIN MATCHNO
JariGerasimoff7MaleClassicMinorMAIN MATCHSeniorNO
DinaGontšarova6FemaleClassicMinorMAIN MATCHLadyNO
RaulÕismaa12MaleClassicMajorMAIN MATCHNO
YURYPETROV13MaleClassicMajorMAIN MATCHNO
Total: 65