Matchinfo

Match main data

match nameALPHA SUMMER 2017
clubALPHA
regionEstonia
weapon typeHANDGUN
levelLevel 2
stages6
minimum shots100
registration begins00.00.0000
reg. deadline10.08.2017
reg. limit84
reg. fee (EUR)35
club official nameLASKESPORDIKLUBI ALPHA MTÜ
organizer e-mailashot@alphashoot.ee
statusended

Money order attributes

Bank name: Swedbank
bank account no: EE362200221041915043
IBAN: EE362200221041915043
SWIFT: HABAEE2X

Match description

ALPHA SUMMER 2017



Lugupeetud PIRNI 5 Tiiru kasutajad, alates 01.11.2016 on meie tiiru kõrval parkimine tasuline.

Parkimiskellaga on parkimine esimesed 90 minut tasuta.

Rohkem infot saate tiiru külastamise ajal!!!



ALPHA SUMMER 2017

more info - www.alphashoot.ee

Place: ALPHA SHooting Range, PIRNI 5, Tallinn

Main match max. competitors - 100

REGISTRATION FEE - 35 EUR, After 10.08.2017 - 40 EUR

SENIOR/SUPER SENIOR CATEGORY FEE - 35 EUR, After 10.08.2017 - 40 EUR

LADY CATEGORY FEE - 25 EUR, After 10.08.2017 - 40 EUR

JUNIOR CATEGORY FEE - 20 EUR, After 10.08.2017 - 40 EUR

ALPHA CLUB MEMBERS - 25 EUR, After 10.08.2017- 40 EUR

ALPHA CLUB LADIES & Juniors - 10 EUR, After 10.08.2017 - 40 EUR

TEAM REGISRATION FEE - 0 EUR

Match divisions

 
DivisionOLJSSS
Production353-4- 
Standard91--1 
Open4--1- 
Revolver0---- 
Classic2---- 

Match dates

MAIN MATCH11.08.2017
MAIN MATCH12.08.2017
MAIN MATCH13.08.2017

Match officials

Match Director
Dmitri Eemann
Mihhail Koltsov
Range Master
Ašot Hatšatrjan
Stats Director
Janek Šein
Chief Range Officer
Deniss Zarubin
 
  12.08
Range Officer
Danuta Breideks
 
  13.08
Konstantin Chelpanov
 
  13.08
Sofia Hatšatrjan
Stanislav Janukov
 
  13.08
Artjom Jevdokimov
 
  11.08
Sergei Karotam
 
  11.08
Oleg Sirotkin
 
  12.08
Vladimir Tšaklidi
 
  11.08
Staff
Teele Jurtom-Lukašin
 
  13.08
Juri Lebedev
 
  11.08
Aleksei Lukašin
 
  13.08
Rait Rutnik
 
  11.08
Juri Tretjakov
 
  11 and 12.08

Match files

Stage description
Alpha_Summer_L2_2017_Stages.pdf (486 KB)   
Match results
as2017-overall.pdf (181 KB)   
as2017-stages.pdf (253 KB)   
as2017-teams.pdf (161 KB)   
Other
Match invitation.pdf (1462 KB)   

[header_match_squads]

squad name [squaded_and_max] [start_datetime] squad info
Squad 15 / 711.08.201713:00
Squad 26 / 711.08.201715:00
Squad 37 / 711.08.201717:00
Squad 47 / 711.08.201719:00
Squad 52 / 712.08.201709:00
Squad 66 / 712.08.201711:00
Squad 75 / 712.08.201713:00
Squad 93 / 713.08.201709:00
Squad 103 / 713.08.201711:00
Squad 112 / 713.08.201713:00
Squad 124 / 713.08.201715:00

[header_match_teams]

[match_team_name] competitors count division
ALPHA S Beginners4Production

Registered competitors

firstname lastname squad region gender division power factor match type category payment
YuryAlekseev4MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
AleksandrAntonov9MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DanutaBreideks12FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
DmitriBrodski1MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
KonstantinChelpanov12MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
EduardFedotov6MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
VladimirFeldman3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MartinGasman12MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JuriGavšin6MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriGerassimov4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DenissGornev6MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
SergeiIvanõtsev4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MihhailJakovlev3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
ArtjomJevdokimov2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
PolinaKalinina9FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
MartKirkmann7MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DenissKlauson4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JelenaKlauson4FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyNO
MihhailKoltsov7MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
VladimirKovaljov5MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriKozlov6MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DenissLazarevs11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
JuriLebedev2MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
SergeiLebedev3MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
AleksanderMihhailov-Erlich11MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
SergeiMovko3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
NeemeOrg2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
IndrekPeedo3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
RaitRutnik4MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
IgorSeredenko2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
ZaurTautiev2MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
SergeiTOOMSALU7MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
JuriTretjakov7MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
KaarelViira1MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
RuslanZeltser3MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
MariArike4FemaleStandardMinorMAIN MATCHLadyNO
ArturFashutdinov10MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
AlexanderLabasov5MaleStandardMinorMAIN MATCHSuperseniorNO
MadisMetsma1MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
SergeiMihhailov12MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
RaivoTamm6MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
AleksandrTerentjev10MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
VladimirTšaklidi1MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
DenissZarubin7MaleStandardMajorMAIN MATCHNO
SergeiBobkin9MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
KalevHiie6MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorNO
DenissPristromski10MaleOpenMinorMAIN MATCHNO
ŽydrūnasSinkevičius2MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
RaulÕismaa3MaleClassicMajorMAIN MATCHNO
YuryPetrov1MaleClassicMajorMAIN MATCHNO
Total: 50