Matchinfo

Match main data

match nameALPHA HEAT 2017
clubALPHA
regionEstonia
weapon typeHANDGUN
levelLevel 2
stages6
minimum shots100
registration begins00.00.0000
reg. deadline15.06.2017
reg. limit100
reg. fee (EUR)35
club official nameLASKESPORDIKLUBI ALPHA MTÜ
organizer e-mailalphashootingclub@gmail.com
statusended

Money order attributes

Bank name: Swedbank
bank account no: EE362200221041915043
IBAN: EE362200221041915043
SWIFT: HABAEE2X

Match description

ALPHA HEAT 2017

Money order attributes

Bank name: Swedbank
bank account no: EE362200221041915043
IBAN: EE362200221041915043
SWIFT: HABAEE2X


Lugupeetud PIRNI 5 Tiiru kasutajad, alates 01.11.2016 on meie tiiru kõrval parkimine tasuline.

Parkimiskellaga on parkimine esimesed 90 minut tasuta.

Rohkem infot saate tiiru külastamise ajal!!!



ALPHA HEAT 2017

more info - www.alphashoot.ee

Place: ALPHA SHooting Range, PIRNI 5, Tallinn

Main match max. competitors - 100

REGISTRATION FEE - 35 EUR, After 14.06.2017 - 40 EUR

SENIOR/SUPER SENIOR CATEGORY FEE - 35 EUR, After 14.06.2017 - 40 EUR

LADY CATEGORY FEE - 25 EUR, After 14.06.2017 - 40 EUR

JUNIOR CATEGORY FEE - 20 EUR, After 14.06.2017 - 40 EUR

ALPHA CLUB MEMBERS - 25 EUR, After 14.06.2017 - 40 EUR

ALPHA CLUB LADIES & Juniors - 10 EUR, After 14.06.2017 - 40 EUR

TEAM REGISRATION FEE - 0 EUR

Match divisions

 
DivisionOLJSSS
Production547-83 
Standard92--- 
Open7--31 
Revolver4--2- 
Classic2---- 

Match dates

PRE MATCH16.06.2017
MAIN MATCH17.06.2017
MAIN MATCH18.06.2017

Match officials

Match Director
Dmitri Eemann
Range Master
Ašot Hatšatrjan
Stats Director
Jana Eemann
Chief Range Officer
Artjom Bitjakov
Range Officer
Maksim Jefimov
 
  18.06 only
Artjom Jevdokimov
Oleg Sirotkin
Viktor Titov
Juri Tretjakov
Staff
Juri Lebedev
Andrei Pleskatšjov
Rait Rutnik

Match files

Stage description
AH2017_Stages.pdf (331 KB)   
Match results
20170618_ALPHAHEAT2017_ByCategory... (65 KB)   
20170618_ALPHAHEAT2017_ByStage.pdf (170 KB)   
20170618_ALPHAHEAT2017_Overall.pdf (72 KB)   
Other
20170618_ALPHAHEAT2017_Verificati... (104 KB)   

[header_match_squads]

squad name [squaded_and_max] [start_datetime] squad info
Squad 123 / 716.06.201715.00 - RO PREMATCH ONLY
Squad 137 / 716.06.201717.00
Squad 147 / 716.06.201719.00
Squad 17 / 717.06.201709.00
Squad 27 / 717.06.201711.00
Squad 37 / 717.06.201713.00
Squad 45 / 717.06.201715.00
Squad 50 / 717.06.201717.00
Squad 64 / 717.06.201719.00
Squad 75 / 718.06.201709.00
Squad 85 / 718.06.201711.00
Squad 93 / 718.06.201713.00
Squad 107 / 718.06.201715.00
Squad 117 / 718.06.201717.00

[header_match_teams]

[match_team_name] competitors count division
ALPHA Beginners4Production

Registered competitors

firstname lastname squad region gender division power factor match type category payment
YuryAlekseev10MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorYES
NeshelAndrei13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AšotBairamjan1MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
ArtjomBitjakov9MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
DmitriBrodski8MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
DmitriEemannMaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AlexanderIvanov13MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorYES
ArtjomJevdokimov9MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AnnaJõe3FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyYES
TeeleJurtom-Lukašin13FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyYES
StanislavKaleis11MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
JuriKidjajev6MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
ViktorKikerist13MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
SofiaKirsimaa8FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyYES
VladislavKorzanov7MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
SergeyKrivov10MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
GertKuus8MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
AlexanderLabasov1MaleProductionMinorMAIN MATCHSuperseniorYES
JuriLebedev11MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorYES
SergeiLebedev10MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorYES
MaksimLitvinov2MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
AlekseiLukašin13MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
LauriMadjak4MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
NeleMarmor4FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyYES
AleksanderMihhailov-Erlich10MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
ViktorMiina4MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
JuriMulenko2MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
JaanusMüller14MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
KristiMüller14FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyYES
BrunoNõmmik11MaleProductionMinorMAIN MATCHSuperseniorYES
RaulÕismaa3MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
NeemeOrg8MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
ReneParik10MaleProductionMinorMAIN MATCHSuperseniorYES
TorgashovPavel13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
RaimoPinding7MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
AlekseiPitel2MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
AndreiPleskatšjov11MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
IngaPoljatsihhina14FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyYES
ArturRahkema11MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
ArneRandmaa8MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
EduardReponen9MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorYES
Nosik Roman13MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AleksandrRõmaš3MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
RaitRutnik2MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
JulaiŠafigullin14MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorNO
IgorSeredenko11MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
MihhailSolovjov11MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
Teemu MikaelSuutari10MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
KadiTähemaa3FemaleProductionMinorMAIN MATCHLadyYES
ViktorTitovMaleProductionMinorMAIN MATCHNO
AndreiTšuprin1MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
AlekseiVoronkov3MaleProductionMinorMAIN MATCHYES
MihhailVõrostkov2MaleProductionMinorMAIN MATCHSeniorYES
AndreyZyatikov1MaleProductionMinorMAIN MATCHNO
LauriAnde14MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
DanutaBreideks14FemaleStandardMinorMAIN MATCHLadyYES
JanaEemann12FemaleStandardMinorMAIN MATCHLadyNO
MaksimJefimov7MaleStandardMinorMAIN MATCHNO
RainLepikmäe1MaleStandardMinorMAIN MATCHYES
DenissPoljatšihhin1MaleStandardMinorMAIN MATCHYES
AleksandrŠavrin12MaleStandardMajorMAIN MATCHNO
NikolaiTolstoi3MaleStandardMajorMAIN MATCHYES
JüriUdre2MaleStandardMinorMAIN MATCHYES
SergeiBobkin4MaleOpenMajorMAIN MATCHNO
BorissGarusov10MaleOpenMinorMAIN MATCHSeniorNO
KalevHiie7MaleOpenMajorMAIN MATCHSeniorYES
AleksandrSnatkin6MaleOpenMinorMAIN MATCHYES
UrmetTamberg1MaleOpenMinorMAIN MATCHNO
NikolaiTrofimov14MaleOpenMajorMAIN MATCHSuperseniorYES
VaikoVooremaa7MaleOpenMinorMAIN MATCHSeniorYES
AšotHatšatrjan12MaleRevolverMajorMAIN MATCHNO
KaljuJunus2MaleRevolverMajorMAIN MATCHSeniorYES
PjotrMjakošin6MaleRevolverMinorMAIN MATCHSeniorYES
AlexeyPatritšnõi6MaleRevolverMinorMAIN MATCHYES
DenisKatjuk4MaleClassicMajorMAIN MATCHYES
MartinRaudla3MaleClassicMajorMAIN MATCHYES
Total: 76